Poskytujeme kvalitnú
taxislužbu

Moderné informačné technológie sa postupne dostali do všetkých odvetví a neobišlo to ani oblasť dopravy. V posledných rokoch sa v európskych mestách začali využívať nové – alternatívne spôsoby prepravy osôb. Jedným z takýchto spôsobov je práve využívanie digitálnej platformy na privolanie osobného vozidla s vodičom, ktorý vykoná prepravu osôb na zvolené miesto za vopred stanovenú cenu za prepravu.

Plne digitálna platforma

Využívaním digitálnej platformy prišlo hlavne k tomu, že sa znížili ceny prepravného pre klientov avšak kvalita poskytovaných služieb klientovi u tohto nového alternatívneho spôsobu prepravy ostala v úzadí. Preto naša začínajúca, slovenská, moderná, digitálna taxislužba RYDE prichádza na trh, aby priniesla vyššiu kvalitu služieb v tomto segmente. Teritóriom začínajúceho pôsobenia spoločnosti bude mesto Bratislava. Prichádzame, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu.

Ekológia a mobilita

Chceme sa zapojiť aj do celosvetového projektu „Mestskej mobility“, nakoľko životné prostredie v mestách nám nie je ľahostajné. Preto sme vsadili na bezpečnosť, ekológiu, jednotnosť, kvalitu vozidiel, transparentnosť i ústretovosť, ktorú chce naša spoločnosť poskytnúť práve svojim budúcim klientom i obyvateľom Bratislavy.

Ako pracujeme

Digitálna taxislužba, ktorá vznikla na Slovensku 

tešíme sa na každého komu budeme môcť ponúknuť naše služby

Jednotnosť  

pred objednaním bude klient presne vedieť, akým vozidlom ho dopravca prepraví (flotilu bude tvoriť jedna značka i jeden model vozidla)

bezpečnosť 

nové najmodernejšie automobily vybavené najnovšími bezpečnostnými prvkami pre bezpečnosť klienta

ekológia 

najekologickejšie vozidla s najnižšími emisiami (splodinami) CO2 - „nízko emisná taxislužba“

kvalita 

pohodlná jazda v nových, čistých a bezpečných automobiloch so spoľahlivým a zodpovedným vodičom

zdravie 

Covid-19 - v čase pandemických opatrení všetky naše vozidlá budú vybavené deliacim štítom medzi vodičom a klientom, aby sme zabezpečili pre klienta ale i vodiča bezpečnejšie prostredie a taktiež budú vozidlá pravidelné dezinfikovanie. Chceme minimalizovať riziko šírenia nákazy.

transparentnosť 

ponúkame objednávanie prepravy klientom za férové ceny prostredníctvom modernej digitálnej aplikácie a tarifu (cestovné) sa zobrazí klientovi ešte pred objednaním jazdy

ústretovosť 

prevádzková doba 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Girl in a jacket
Girl in a jacket
Girl in a jacket
Girl in a jacket
Girl in a jacket
Girl in a jacket