Jazdite s nami

Chcete jazdiť s našou taxislužbou? Stiahnite si našu aplikáciu pre svoj smartfón a budete pripravený používať naše služby.

appstoreplaystore
O TAXISLUŽBE

Nová taxislužba v Bratislave

Prichádzame, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu. Našou prioritou je bezpečnosť, jednotnosť, kvalita vozidiel, transparentnosť a ústretovosť. Zvýšenie kvality poskytovaných služieb v tomto segmente dopravy za férové ceny je našim prvoradým cieľom. Preto je i mottom RYDE „Jednotný štandard.“ alebo „Vieš, čo dostaneš.“

Poskytujeme kvalitnú
taxislužbu

Moderné informačné technológie sa postupne dostali do všetkých odvetví a neobišlo to ani oblasť dopravy. V posledných rokoch sa v európskych mestách začali využívať nové – alternatívne spôsoby prepravy osôb. Jedným z takýchto spôsobov je práve využívanie digitálnej platformy na privolanie osobného vozidla s vodičom, ktorý vykoná prepravu osôb na zvolené miesto za vopred stanovenú cenu za prepravu.

PLNE DIGITÁLNA PLATFORMA

Využívaním digitálnej platformy prišlo hlavne k tomu, že sa znížili ceny prepravného pre klientov avšak kvalita poskytovaných služieb klientovi u tohto nového alternatívneho spôsobu prepravy ostala v úzadí. Preto naša začínajúca, slovenská, moderná, digitálna taxislužba RYDE prichádza na trh, aby priniesla vyššiu kvalitu služieb v tomto segmente. Teritóriom začínajúceho pôsobenia spoločnosti bude mesto Bratislava. Prichádzame, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu.

Našim najdôležitejším cieľom je naplniť očakávania klienta.
Chceme byť službou, ktorá osloví každého bez rozdielu.

Ako pracujeme

Digitálna taxislužba, ktorá vznikla na Slovensku 

tešíme sa na každého komu budeme môcť ponúknuť naše služby

Jednotnosť  

pred objednaním bude klient presne vedieť, akým vozidlom ho dopravca prepraví (flotilu bude tvoriť jedna značka i jeden model vozidla)

bezpečnosť 

nové najmodernejšie automobily vybavené najnovšími bezpečnostnými prvkami pre bezpečnosť klienta

ekológia 

najekologickejšie vozidla s najnižšími emisiami (splodinami) CO2 tzv. „nízko emisná taxislužba“

kvalita 

pohodlná jazda v nových, čistých a bezpečných automobiloch so slušným vodičom

zdravie 

v čase pandemických opatrení všetky naše vozidlá budú vybavené deliacim štítom medzi vodičom a klientom, aby sme zabezpečili pre klienta ale i vodiča bezpečnejšie prostredie a taktiež budú vozidlá pravidelné dezinfikovanie. Chceme minimalizovať riziko šírenia vírusu kašľom či kýchaním.

transparentnosť 

ponúkame objednávanie prepravy klientom za férové ceny prostredníctvom modernej digitálnej aplikácie a tarifu (cestovné) sa zobrazí klientovi ešte pred objednaním jazdy

ústretovosť 

prevádzková doba 24 hodín denne, 7 dní v týždni

taxi bratislava
taxi bratislava
taxi bratislava
taxi bratislava
taxi bratislava
taxi bratislava