EKO TAXI
HĽADÁ
VODIČOV!

RYDE Slovakia ryde_slovakia

Nová spoločnosť RYDE hľadá práve Vás! Prečo?

Chcete pracovať kedykoľvek a koľko uznáte za vhodné?
Čo si vyjazdíte, je Vaše, žiadna provízia!
Zárobky budete mať na účte každý týždeň.

Flotila nových a bezpečných vozidiel

Nepotrebujete svoje motorové vozidlo, budete jazdiť na prenajatom, vždy novom a bezpečnom vozidle so strešným označovačom Taxi a balíkom služieb RYDE!

Požiadavky

Hľadáme vodičov taxislužby s dobrou znalosťou Bratislavy. Ak ste držiteľom platnej koncesie taxikára, ste zodpovedný a zároveň aj výborným vodičom, tak hľadáme práve Vás!

Už jazdíme v Bratislave

Ponúkame štartovací exkluzívny balík vodičom s taxikárskou koncesiou napr. prenájom nového motorového vozidla už od 1.2.-€ /na mesiac a ďalšími službami a doplnkami.

ZARÁBAJTE VIAC NA KAŽDOM KROKU

Váš zárobok bude závisieť od Vašej aktivity. V rámci zakúpeného balíku služieb RYDE zabezpečíme objednávky klientov a čo vyjazdíte bude Vaše, bez provízie z tržby.

Nechajte sa navigovať aplikáciou

Stačí kliknúť a jazdíte. Dostanete podrobné pokyny a inštrukcie ktoré vám pomôžu dosiahnuť viac. Podpora je dostupná priamo v aplikácii.

Začnite zarábať peniaze

Chcete jazdiť s RYDE? Napíšte nám na náš e-mail info@ryde.sk a dozviete sa viac. My Vás kontaktujeme a budete mať možnosť vybaviť si balík služieb RYDE. Po overení a schválení si budete môcť stiahnuť našu digitálnu aplikáciu RYDE do svojho smartfónu.

O aplikácii

PRE VODIČOV

Ak budete chcieť začať pracovať, stačí otvoriť aplikáciu a začnete dostávať žiadosti o jazdy od zákazníkov. Pri žiadosti uvidíte informácie o svojom klientovi a smere k jeho cieľu. Po skončení cesty dostanete žiadosť o ďalšiu najbližšiu objednávku v okolí. Ak budete pripravení, môžete jazdu prijať.

Často kladené otázky vodičov

U nás existuje len možnosť prenájmu motorového vozidla. Sme jedinečný tým, že máme jednotný vozový park a klient vždy vie, čo dostane. U nás tomu hovoríme „JEDNOTNÝ ŠTANDART“, čo je i našim mottom.

Máme nastavený týždenný spôsob vyplácania. Vždy v nedeľu o 23:00 sa ti z tvojej peňaženky v aplikácií stiahne týždenný nájom za nami poskytované služby. Vždy v pondelok do 14:00 môžeš požiadať o výplatu prostredníctvom aplikácie. Čím skôr o ňu požiadaš, tým skôr ti ju pošleme. Bankový prevod v rámci našich slovenských bankových ústavou je približne 24 hodín.

Dopravca /taxikár v priemere odjazdí mesačne 180-200 hod. Naším cieľom nie je vodičov uháňať. Pochopiteľne, čím viac najazdíš, tým vyšší je tvoj zárobok. Potrebujeme ale zároveň uspokojiť klientelu, čo sa nám podarí za pomoci kvalitných dobre odpočinutých vodičov.

Je to len na tebe! Rozumieme, že vodič má aj svoj súkromný život a nejaké záväzky. Nepracujeme na trojsmenku, keď si sadneš za volant a zapneš sa do režimu online, jazdíš. Ako sme už spomínali vyššie, našim cieľom je uspokojiť klientelu ako cez deň, tak aj v noci.

Hlavne žiadna panika. Znalosť mesta Bratislava je podmienkou. S appkami pracuješ na dennej báze, naša ti určite nebude robiť problém. V prípade, že si nie si 150% istý znalosťou mesta, s pomocou navigácie budeš čo chvíľa jazdiť spamäti.